O Firmie : ASAP

Witamy na stronach ASAP Consulting !

Jesteśmy zespołem konsultantów zajmujących się wdrożeniami oraz szeroko pojętym wsparciem systemów informatycznych służących do zarządzania przedsiębiorstwem (nazywanych często systemami typu ERP). W naszej pracy stosujemy  gotowe rozwiązania firmy SAP, które wykorzystujemy z sukcesem już od niespełna 10 lat.

Portfolio naszych usług obejmuje consulting biznesowy w zakresie systemów IT, wsparcie ad’hoc w przypadkach nagłych awarii systemu, outsourcing IT, zarządzanie projektami, szkolenia użytkowników, audyty systemów informatycznych i procesów biznesowych.

Chętnie odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania. W tym celu prosimy o kontakt mail’owy lub telefoniczny (szczegóły podane są na marginesie po lewej stronie).

Zapraszamy do lektury.
                                                             
Firma ASAP Andrzej Masalski bierze udział w projekcie o tytule „Wzrost konkurencyjności firmy ASAP dzięki promocji i udziałowi w targach CeBIT w Hannoverze w Niemczech”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
KONTAKT
Tel: 601 673 541
Fax: 52 381 30 88
email: asap@asapconsulting.pl

PARTNERZY

Obecnie prowadzimy rozmowy z partnerami biznesowymi w celu sformalizowania i uzupełnienia portfolio naszych usług. O postępie prac i jej efektach będziemy informować na bieżąco.

AKTUALNOŚCI

Wkrótce rozpoczynamy naszą kampanię promocyjną. Mamy nadzieję, ze będzie bardzo atrakcyjna dla naszych klientow zarówno obecnych jak i przyszłych. Póki  co nie możemy zdradzić jeszcze szczegółów, ale w ciągu najbliższego miesiąca wszystko się wyjaśni. Pozostańcie w kontakcie.

SYSTEMY ERP

Systemy ERP są obecnie integralną i nieodzowną częścią każdego biznesu. Każdy  system jest jak żywy organizm, który zmienia się wraz z rozwojem wspieranego biznesu. Produkty SAP w pełni to umożliwiają. Są tak elastyczne, że szybko dostosowuje się je do nowych potrzeb.

projektowanie stron www, bydgoszcz